CYTRYNOWY PIEPRZ W PIGUŁCE
Nutka ciekawości, szczypta wyobraźni, pół litra słodkiego ryzyka, to cały przepis na niebo w gębie…
Cytrynowy Pieprz

Kolacja walentynkowa

Walentynki w Jeleniej Górze

Zapraszamy Was serdecznie na niezapomnianą kolację walentynkową, pełną romantycznych smaków i przyjemności. W magiczny wieczór 14 lutego pragniemy stworzyć dla Was wyjątkową atmosferę pełną miłości, gdzie każdy kęs to moment bliskości i wspólnego delektowania się wykwintnymi potrawami.

Kolacja walentynkowa

Wspaniały czas
we dwoje
Kolacja walentynkowa
Specjalnie z okazji walentynek nasz szef kuchni przygotował menu, które rozbudzi zmysły i podkreśli niepowtarzalność chwili spędzonej we dwoje.
apraszamy do skosztowania naszej kolacji degustacyjnej, składającej się z 6 wyjątkowych dań, które są jak dzieła sztuki na talerzu. Każde danie to mała podróż po kulinarnych smakowitościach, a dobierając odpowiednią selekcję win, podkreślimy i uzupełnimy każdy kęs. Odkryj z nami świat nowoczesnej kuchni, gdzie jedzenie staje się nie tylko posiłkiem, lecz prawdziwym przeżyciem smakowym. Cytrynowy Pieprz – tam, gdzie sztuka kulinarna spotyka się z wyjątkowym doświadczeniem.
W sprawie ceny - prosimy o kontakt.
Menu
Zdjęcia
Nasze dania i wystrój
Zobacz galerię

Pomysł na walentynki

Idealny Wieczór
Przyjdźcie do Cytrynowego Pieprzu i uczcijcie Walentynki w wyjątkowy sposób! Zanurzcie się w atmosferze miłości i smaków, które pozostaną w Waszej pamięci na zawsze. Zarezerwujcie teraz stolik na naszą niezwykłą kolację walentynkową, gdzie każdy kęs to uczta dla zmysłów. Doświadczcie kulinarnej magii i stwórzcie wspomnienia pełne smaku i bliskości. Niech to będzie niezapomniana noc – zarezerwujcie już dziś!
Kontakt